شما چه فرصت‌هایی را از دست داده‌اید ؟

فرصت‌های از دست رفته

آیا راهی برای جبران فرصت‌های از دست رفته وجود داره ؟

شما هم شاید در زندگی‌تون به این فکر کرده باشین که در چندسال گذشته چقدر آرزوی از دست رفته دارین و یا شاید موقع جشن تولدتون به این فکر کردین که : وای خدای من، دارم پیر میشم و خیلی اتفاقات قشنگ و آرزوهای بزرگم هنوز برآورده نشده ! 

جبران فرصت‌های از دست رفته

حساسیت شما بی مورد نیست اما می‌خواهیم به شما آموزش بدیم چطوری با فرصت‌های از دست رفته رو به رو بشید تا اول از همه گذشته جبران بشه و دوم حس رضایت بوجود بیاد.

اگر می‌خواهی بدونی که :

1. راهکارهای جبران فرصت‌های از دست رفته چیست ؟
  2. چطور به آرزویم برسم ؟
  3. راه میانبر ما چیست ؟
  4. ضریب هوشی شما برای رسیدن به موفقیت چیست ؟
  5. پنج مرحله شگفت‌آور و ساده برای رسیدن به هر آنچه که می‌خواهید چیست ؟
  6. راز فرمول میلیون دلاری ؟
  7. و…

بهتره مجله موفقیت را جدی بگیری.

تاکید می‌کنم این آموزش‌ها تایید شده و حاصل سال‌ها مطالعه کتب معتبر ( بعنوان مثال کتب ترجمه نشده‌ای مثل: Change Your Brain Change Your Life )در حوزۀ موفقیت، آرامش و است که البته تجربه خودم هم چاشنی آن کردم که با زبان ساده در اختیار شما قرار می‌دهم. در واقع زندگی شما بعد از این مطالعات بطور شگفت انگیزی تغییر خواهد کرد پس ایمان داشته باشید و از الان فکر اینکه نمیشه را از سرتون بریزید بیرون، و به این فکر کنید که این بار میشه و باید به فکر یه پارکینگ بزرگ‌تر یا عشقی جاودانه و… باشید !

بزارید یه داستان کوتاهی را براتون بگم.یک شب با عزیزانم سر میز شام نشسته بودیم، همه چیز خوب بود اما احساس می‌کردم انرژی کافی ندارم.وقتی خوب فکر کردم دیدم دوستم فردی است که هر نوع کتاب، عقیده، مذهب و روش‌های خود درمانی را باور نداره و انکار می‌کنه.

اون واقعا آدم منفی گرا و یا انتفادگری نبود ولی ناخودآگاهش هر چیزی را که در مسیرش قرار می‌گرفت رد می‌کرد.من در مورد یک استادی که سال‌ها با اون بودم، شروع به صحبت کردم که مردم او را فردی  مثبت اندیش و روشن ضمیر  می‌شناختند.

اما دوستم اعتقادی به حرفم نداشت و حرفم را قطع کرد و گفت: مطمئنم افرادی هم هستند که استاد تو را دیده‌اند ولی گمان نمی‌کردند که او اینگونه که تو میگویی باشد!

خب حق با دوستم بود.در این ماجرا درسی بزرگ وجود داره وقتی مردم و افکارشون را بخاطر اینکه با آنها مخالفیم انکار می‌کنیم فکر می‌کنیم که کار درستی کردیم اما در واقع پیشرفت و ترقی خودمان را انکار کردیم و ما چیزهایی که امکان پذیر هستند را نادیده گرفتیم.

موضوع این نیست که اون استاد اگه حال شما را خوب کرده قراره حال همه را خوب کنه و اگه اون استاد خوبیه همه تحسینش کنند، موضوع مهم خوشحالی، تندرستی، سلامتی و خوب بودن شماست.

همه اینها از درون شما نشأت میگیره و شما اولین و آخرین قدرت در زندگی‌تان هستید. به جای اینکه چیزهایی که امکان‌پذیر نیست را انکار کنید بهتر است حقایق را ببینید و بپذیرید تا بتوانید پیشرفت کنید.

نادیده گرفتن پیشنهادات و پیام‌ها چه تاثیری روی از دست دادن فرصت‌ها دارد ؟

نادیده گرفتن پیام‌هایی که دریافت می‌کنید باعث انحراف شما می‌شود.در واقع این نادیده گرفتن نوعی واکنش دفاعی ضمیر ناخودآگاه شماست چرا که فکر می‌کنید اگر کتاب‌ها و روش‌های پیشهادی را نادیده بگیرید کار درستی کرده‌اید  اما برای همیشه همین جایی که هستید باقی خواهید ماند! 

دکتر ریچارد گیلت در کتاب ” تغییر ذهن، تغییر زندگی ” نوشته است :  نیتی قابل اطمینان‌ترین نشانه‌ای است که از عمق باورهای پنهان شما ناشی می‌شود، به طور کلی شما باورهای پنهان خود را بصورت نیتی؛ ناراحتی و یا افسردگی بروز می‌دهید. 

فرصت از دست رفته و یک مثال شفاف :

من و دوستم سر میز شام بعد از آن ماجرا بازهم صحبت کردیم و متوجه شدیم که از شغلش احساس نیتی دارد.فکر می‌کرد شغلش باعث بدبختیش شده و حتی از دید او ساعات کاری، حقوق و رئیسش بد بودند.

بعد ازینکه حرف‌هایش تموم شد یکی دیگر از دوستانم که صحبت او را می‌شنید گفت با سرپرست و ناظر چند بخش از آن شرکت تماس گرفته و سپس فردی را در آن شرکت به او معرفی کرد که می‌توانست مشکلش را حل کند.

بله به یکباره معجزه شده بود اما حیرت انگیزتر از آن این بود که:

⚠️شما فکر می‌کنید دوست ناراضی ما با این اتفاق چگونه برخورد کرد؟⚠️ او آن را بسادگی نادیده گرفت ! حتی هیجان زده نشد و نام و شماره آن شخص را یادداشت نکرد!

و اینگونه به راحتی چیزهای خوب را از خودمان دور می‌کنیم.حرفم این نیست که هر فرصتی را از دست ندهید و دائماً بدنبال جبران فرصت‌های از دست رفته باشید یا هر چیزی سر راهتان قرار گرفت بخرید، بلکه شما نباید آنها را نادیده بگیرید.❌گاهی اگر به چیزی توجه نکنید ممکن است همان بر سر راهتان مانع ایجاد کند.❌

این بی توجهی شما را در همان جایی که هستید نگه می‌دارد. برای پیشرفت کردن باید همواره هوشیار باشید ،

• از پافشاری روی تصمیم‌های غلط بشدت بپرهیزید چرا که اصرار در تصمیم اشتباه خود نوعی حماقت است.
  • گذشته را فراموش کنید چرا که یک راننده خوب فقط در صورت نیاز به آیینه نگاه می‌کند نه همیشه!
  • فرق بین تجربه و بازگشت به گذشته را بدانید.
  • شما فقط یکبار زندگی می‌کنید، آهنگ خود را بنوازید، سخت نگیرید و زیبا زندگی کنید.

اما در قسمت بعدی با هم خواهیم خواند :

•  اصول موفقیت و کامیابی
  • چطور پول جذب کنیم ؟
  • چگونه میلیونر شویم؟
  • به مرحله فاکتورهای عامل جذب خوش آمدید

شما همچنین می‌توانید در قسمت دیدگاه، چیزهایی که فکر می‌کنید آن‌ها را نادیده گرفته‌اید در حالی که باید به آنها توجه می‌کردید را بنویسید. این روش ساده به شما کمک می‌کند تا از آنها آگاه شوید و به سمت جبران آن برآیید.

لینک کوتاه:http://robinmode.com/?p=343

نحوه راه اندازی ردیاب خودرو

راهنمای سامانه ردیاب خودرو رادشید

,؟ ,فکر ,نادیده ,جبران ,چیست ,از دست ,دست رفته ,    ,را از ,فرصت‌های از

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود کتاب روش شناسی تحقیق پیشرفته در مدیریت پیام نور وب نوشته های امید نظری مداحی خوش تیپ کتاب بابای دارا بابای ندار خوش امدید افزایش وب ترافیک پلیمر ***تنها فرمول خوشبختی قدر دانستن داشته هاست*** مجله خبری